Wynajęcie samochodu w San Antonio – co warto wiedzieć?

Wynajęcie samochodu w San Antonio, Teksas, USA, fot. shutterstock.com

Planujesz wizytę w San Antonio? Niezależnie od tego, czy przylatujesz do San Antonio, czy innego miasta, wynajem samochodu znacznie ułatwia zwiedzanie i odkrywanie okolicy. Jak wygląda wynajęcie samochodu w San Antonio?  Gdzie najlepiej wynająć auto? W naszym artykule znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wynajęcia samochodu w San Antonio. … Zobacz więcej »

Jak poruszać się po San Antonio, transport publiczny

Komunikacja miejska w San Antonio, Teksas, fot. shutterstock.com

Teksańskie miasto San Antonio to prawdziwa skarbnica architektury, historii i zabytków, które przyciągają co roku miliony turystów. Miasto uchodzi za jedno z najlepszych do życia pod względem zarobków, bezpieczeństwa na ulicach oraz możliwości. By zwiedzanie San Antonio było przyjemne, warto rozeznać się w transporcie publicznym. … Zobacz więcej »

Jakie filmy kręcono w San Anotnio?

Filmy kręcone w San Antonio, fot. shutterstock.com

San Antonio jest bez wątpienia miastem gdzie kultura lokalna, objawiająca się w specyficznej architekturze, łączy się z nowoczesną zabudową, pięknymi, zielonymi przestrzeniami oraz innymi, wyróżniającymi się elementami. Ta niesamowita mieszanka tworzy malowniczą scenerię dla licznych produkcji filmowych, nierzadko arcydzieł amerykańskiej kinematografii. W niniejszym artykule przedstawimy … Zobacz więcej »

Zwiedzanie San Antonio Missions National Historical Park

San Antonio Missions National Historical Park, Teksas, USA, fot. shutterstock.com

San Antonio Missions National Historical Park to narodowy park w Teksasie, który wpisano na Listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest to miejsce, w którym znajdują się 4 z 5 hiszpańskich misji w San Antonio, w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Misje te zostały założone przez katolickie zakony w celu szerzenia chrześcijaństwa wśród … Zobacz więcej »

TOP 10 najlepszych hoteli w San Antonio

Hotel w San Antonio, Teksas, USA, fot. shuttwrstock.com

Wybierając się do San Antonio, nie można zapominać o zorganizowaniu sobie noclegu. Poniżej prezentujemy najlepsze hotele w San Antonio, które zdecydowanie warto brać pod uwagę przy poszukiwaniach jakościowego noclegu. Hotel Contessa – Suites on the Riverwalk Hotel ten znajduje się w bardzo dogodnej dla turystów … Zobacz więcej »

Gotowy plan wycieczki objazdowej po Teksasie

Wycieczka objazdowa po Teksasie, USA, fot. shutterstock.com

Zaplanowana wycieczka po Teksasie to niezapomniana podróż przez serce tej fascynującej części Stanów Zjednoczonych. W ciągu tygodnia zabierzemy Cię w podróż do trzech dużych miast: Austin, San Antonio i Houston. Odkryjemy ich unikalne atrakcje i niepowtarzalny charakter. Co więcej, te trzy miejsca są stosunkowo blisko … Zobacz więcej »