Nocne życie w Dallas: najlepsze kluby, bary i miejsca rozrywki

, Tagi , , , ,

Dallas to jedno z najbardziej tętniących życiem miast w Teksasie. Zarówno w ciągu dnia, jak i po zmierzchu, jest tu wiele do zobaczenia i zrobienia. Niezależnie od tego, czy preferujesz wieczorny spacer po mieście w poszukiwaniu oszałamiających widoków, czy też miejsc, gdzie można usiąść i napić się drinka, to w tym teksańskim mieście znajdziesz wszystkie te atrakcje. Zjedz pyszną kolację, a następnie udaj się na drinka i posłuchaj niesamowitej muzyki na żywo. W ten sposób w pełni wykorzystasz ekscytujące życie nocne, które ma do zaoferowania Dallas. Które miejsca warto odwiedzić w Dallas, aby posmakować prawdziwego nocnego życia? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule. 

Nocne życie w Dallas: najlepsze kluby, bary i miejsca rozrywki

Happiest Hour

Happiest Hour to modny bar i restauracja, która oferuje taras na dachu z przepięknym widokiem na centrum miasta. Miejsce to leży na rogu Olive St i Harry Hines Blvd, w popularnej dzielnicy Victory Park w Dallas. Warto wiedzieć, że bar i taras na dachu są ulubionym miejscem wśród mieszkańców. Co ważne, Happiest Hour nie przyjmuje rezerwacji, więc warto zaplanować odwiedzić je nieco wcześniej, aby zająć najlepsze miejsce.

Lokalizacja: 2616 Olive St, Dallas, Teksas

Otwarte: poniedziałek-środa od 16:00 do 0:00, czwartek-piątek od 16:00 do 2:00, sobota od 10:00 do 2:00, niedziela od 11:00 do 0:00.

The Dinner Detective

The Dinner Detective to restauracja teatralna w Dallas, która oferuje interaktywne pokazy komediowe w weekendy i wybrane święta. Restauracja leży w okolicy Main Street, przy Pacific Ave, w połowie drogi między N Akard St i N Ervay St. Oprócz interaktywnego pokazu, można tu zjeść 4-daniową kolację. Jej głównymi punktami menu są teksańska pierś z kurczaka glazurowana miodem i szałwią oraz wegańskie surf and turf. 

Lokalizacja: 1600 Pacific Ave, Dallas, Teksas

House of Blues Dallas

House of Blues Dallas to popularna restauracja i miejsce, gdzie można posłuchać muzyki na żywo. Miejsce to oferuje smaczne jedzenie oraz występy rockowe i bluesowe na żywo najlepszych muzyków w kraju. Restauracja ta położona jest na rogu Broom St oraz Lamar St. W bliskim sąsiedztwie lokalu znajdują się popularne atrakcje Dallas, takie jak na przykład: Perot Museum of Nature and Science oraz Dallas World Aquarium.

Perot Museum, Dallas, Teksas, USA, fot. shutterstock.com
Perot Museum, Dallas, Teksas, USA, fot. shutterstock.com

Jeśli chcesz wybrać się na koncert w House of Blues, kup bilet online z wyprzedzeniem lub udaj się do kasy, która otwiera się 2 godziny przed wydarzeniem. Jeśli podróżujesz samochodem możesz zaparkować auto w pobliżu, na jednym z publicznych parkingów za obiektem lub na parkingu lokalu. 

Lokalizacja: 2200 N Lamar St, Dallas, Teksas. 

Otwarte: Codziennie od 17:00 do 23:00

Dallas Comedy Club

Dallas Comedy Club to tętniące życiem miejsce rozrywki, które znajduje się w popularnej dzielnicy rozrywkowej Deep Ellum, w centrum miasta. Oprócz zajęć z improwizacji, Dallas Comedy Club oferuje przedstawienia komediowe, koncerty oraz występy stand-up. W budynku znajduje się także restauracja i bar, w którym możesz napić się drinka i smacznie zjeść.

Lokalizacja: 3036 Elm St, Dallas, Teksas

Otwarte: środa-czwartek od 18:00 do 0:00, piątek od 18:00 do 0:00, sobota od 17:00 do 0:00, niedziela od 17:00 do 23:00. Klub zamknięty jest w poniedziałki i wtorki.

Życie nocne w Dallas: Oak Lawn

Dzielnica Oak Lawn w Dallas, Teksas, USA, fot. shutterstock.com
Dzielnica Oak Lawn w Dallas, Teksas, USA, fot. shutterstock.com

Oak Lawn jest to ekskluzywna dzielnica, skupiona wokół Cedar Springs Road –  ulicy z dziesiątkami tętniących życiem barów oraz klubów nocnych. Dzielnica usytuowana jest niecałe 3 km na północ od centrum Dallas. W Oak Lawn znajdziesz zarówno przyjemne parki do spacerów, jak i ekskluzywne bary.

W ciepłe wieczory warto wybrać się na spacer wzdłuż Turtle Creek lub przez Oak Lawn Park. Jeśli natomiast szukasz tętniącego życiem baru lub restauracji, wybierz się do Woody’s. Jest to bar znany z muzyki na żywo i atmosfery typowego baru sportowego. W pobliżu znajdują się także Round-Up Saloon – bar w stylu country-western oraz Station 4 – ogromny klub nocny z 15 barami i dużym patio.

Marceli Łydka

Poprzedni

Muzeum Historii Sixth Floor, zwiedzanie, bilety, godziny otwarcia

Muzeum Sztuki Nasher Sculpture Center, zwiedzanie, bilety

Następny

Dodaj komentarz