Nocne życie w Austin: najlepsze kluby, bary i miejsca rozrywki

Tagi , , , ,

Austin – dynamiczna i tętniąca życiem metropolia w stanie Teksas. W położonej nad rzeką Kolorado miejscowości mieszka prawie milion osób. Jest to ważny ośrodek kulturowy, naukowy, a także i przemysłowy, a okazuje się, że miasto spełnia się także jako ośrodek turystyczny. Jeśli w najbliższym czasie planujesz podróż do Austin, to musisz wiedzieć, że życie nocne znajduje się tam w pełnym rozkwicie. Sprawdź więc, które kluby nocne i bary zaoferują Ci najlepszą zabawę do białego rana!

Kluby nocne w Austin – które z nich musisz odwiedzić?

AUSTIN, TEXAS - MAR 9: SXSW 2012 on March 9, 2012 in Austin, Texas. Banner on Sixth street Austin, Texas during South by Southwest.
Kluby w Austin, Teksas, USA., licencja: shutterstock/By ricardo

W prawie milionowej metropolii nie brakuje klubów nocnych oraz innych miejsc rozrywki. Znajdziesz lokale, które będziesz mógł dopasować idealnie do swoich preferencji oraz potrzeb. Kluby nocne zwykle są zaaranżowane tematycznie pod względem konkretnej muzyki lub wystroju wnętrz. Jeśli jednak szukasz miejsc, które są zdecydowanie najpopularniejsze, to sprawdź poniższą listę!

Kingdom

To bez wątpienia jeden z najpopularniejszych klubów nocnych w Austin. Znajduje się on przy 505 E 7th Street i zwykle grana jest tam muzyka nowoczesna. Klub czynny jest od czwartku do niedzieli w godzinach od 22:00 do 4:00 z wyjątkiem czwartku, kiedy to zamyka się o godzinie 2:00. W klubie Kingdom zawsze panuje świetna atmosfera. Możesz liczyć na najlepsze przeboje, kolorowe drinki, a także szereg innych atrakcji, które pozwolą Ci się bawić bez uczucia zmęczenia!;

Elysium

Kolejnym klubem nocnym w Austin, który powinieneś odwiedzić, jest Elysium. Klub ten znajdziesz przy 705 Red River Street i jest on czynny każdego dnia – oprócz poniedziałku – od godziny 21:30 do godziny 2:00. Klub ten stawia przede wszystkim na nawiązanie do imprez w stylu vintage i lat 70. Dominuje tam właśnie muzyka z tego okresu. W środku czekają na Ciebie wyśmienite drinki i przekąski, które będą Ci towarzyszyć podczas całonocnej zabawy.

Cielo NightClub

Cielo w wolnym tłumaczeniu oznacza tyle co „niebo”. Ten klub nocny w Austin uważany jest za jeden z bardziej prestiżowych. Spodziewaj się więc tego, że czekają tam na Ciebie nieco wyższe ceny. Klub znajduje się przy ulicy 505 Neches Street. Otwarty jest on tylko przez dwa dni w tygodniu tj. sobotę i niedzielę, w godzinach od 21:00 do 2:00. Jest to klub, w którym możesz świetnie się bawić, bez żadnych ograniczeń. Grana jest tam różna muzyka – od latino aż do popu. Najlepsi barmani zadbają o to, by Twoje pragnienie ugasiły kolorowe drinki wysokiej jakości.

Mayfair Austin

To kolejny, popularny klub nocny w Austin. Znajduje się on przy 501 W 6th St. Ste Street. Otwarty jest on w piątki od godziny 22:00 do godziny 2:00 oraz w soboty od godziny 16:00 do 2:00. Możesz się tam świetnie bawić w rytm klasycznej i nowoczesnej muzyki. Wyśmienite drinki i przekąski również są gwarantowane.

Jak więc widzisz, w Austin nie zabraknie Ci miejsc na całonocną zabawę.

Życie nocne w Austin – bary i puby w Austin!

Austin, Texas - APRIL 2, 2021: East Austin's famous Liberty Bar.
Bary w Austin, Teksas, USA, licencja: shutterstock/By Chris+Owens

Jeśli liczysz na nieco spokojniejszą noc w doborowym towarzystwie, wówczas odwiedź koniecznie mniejsze bary i puby, które również oferują wyśmienitą rozrywkę. Do najpopularniejszych w mieście należą:

  1. The Pub – to skromny bar, który znajduje się przy 214 W 4th Street. Otwiera się on już od godziny 11:00. Zamknięcie zaś uzależnione jest od ilości gości. Możesz tam napić się dobrego piwa, wina, a także zjeść smakowite przekąski.
  2. Rusty Cannon Pub – to kolejny pub w Austin, który znajduje się przy ulicy 730 W Stassney Ln Street. Otwiera się on każdego dnia o godzinie 11. Pub zagwarantuje Ci spokojny wieczór w rytm nostalgicznej muzyki, okazyjnie mecz piłki nożnej lub amerykańskiego futbolu oraz dostęp do smakowitych przekąsek. Oczywiście nie brakuje tam tradycyjnego piwa oraz whiskey.
  3. Foxy’s Proper Pub – przy 201 Brazos Street znajduje się skromny Foxy’S Proper Pub. Oferuje on klasyczne piwo, muzykę oraz przekąski i dania główne. Bar ten czynny jest od godziny 15:00 do północny.

Bary i puby w Austin to również świetne miejsca do spędzenia wieczoru w nieco innej, spokojniejszej atmosferze. Z pewnością tego nie pożałujesz.

Poprzedni

Wynajem samochodu w Austin, co musisz wiedzieć przed podróżą

Poznaj magię Austin, powody, dla których warto je odwiedzić

Następny

Dodaj komentarz