Najbardziej instagramowe miejsca w San Antonio – sprawdź!

Tagi , , ,

San Antonio to jedno z większych miast, które znajduje się w stanie Teksas w USA. Na co dzień zamieszkuje je prawie 1,5 miliona osób. Jest to także wyjątkowo popularne miejsce wśród turystów, którzy chętnie tam wypoczywają. San Antonio słynie z wielu przepięknych miejsc, które wprawiają zarówno w zachwyt, jak i w zdumienie. Jednak gdzie możesz wykonać najlepsze zdjęcia na Instagram w mieście? Sprawdź koniecznie poniższe miejsca!

Atrakcje w San Antonio – River Walk

River Walk to jeden z najpiękniejszych, centralnych punktów San Antonio. Ta okolica położona jest nieco poniżej poziomu rzeki, która przepływa przez miasto. Znajdziesz tu niesamowite, klimatyczne knajpki, a także bujną roślinność. Turyści najchętniej robią sobie zdjęcia na półokrągłym moście, który łączy obie strony River Walk. W ten sposób można uchwycić całe piękno River Walk. Wybierz się tam najlepiej o zachodzie słońca, czyli pomiędzy godziną 18:00 a 19:00. Wówczas będzie się ono pięknie odbijać w wodach rzeki, a Ty wykonasz niesamowite zdjęcie na swój Instagram!

San Fernando Cathedral and Experience

San Fernando Cathedral to rzymsko-katolicka katedra, która znajduje się bardzo blisko centrum San Antonio. Jednocześnie nie jest to zwykły obiekt sakralny. Tuż po zmroku na ścianach i fasadzie budynku można podziwiać wizualne atrakcje, a nawet obejrzeć 24-minutowy film, który obrazuje rozwój i historię miasta. Na tle tego niesamowitego budynku możesz wykonać jedno z bardziej wyjątkowych ujęć na Instagram. Pamiętaj, że inscenizacje wizualne odbywają się po zmroku. Wszystko jest jednak świetnie oświetlone. Wybierz się tam około godziny 20 i wykonaj zdjęcie na tle San Fernando Cathedral!

Natural Bridge Caverns

Natural Bridge Caverns to jedno z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących miejsc w okolicach San Antonio. Wybierz się do parku jaskiń i podziwiaj niesamowite formacje skalne. Oczywiście, nie możesz pominąć także okazji do zrobienia niezapomnianego zdjęcia na Instagram! Natural Bridge Caverns to jaskinie znajdujące się tuż pod miastem. Posiadają one jednak klimatyczny system oświetlenia, a jeśli odpowiednio zapozujesz, to Twoje zdjęcie z pewnością zdobędzie tysiące „lajków”. Wybierz się tam o dowolnej porze, wnętrze jaskiń Cię zaskoczy!

Atrakcje w San Antonio – El Mercado

El Mercado to prawdopodobnie jedno z najbardziej kolorowych miejsc, jakie tylko możesz znaleźć w San Antonio. Jest to historyczny rynek, na którym natkniesz się na rękodzieła, lokalne przysmaki oraz masę innych pamiątek. Cały charakter El Mercado nawiązuje do tradycji meksykańskiej. Na ścianach znajdziesz graffiti czaszek, butle z tequillą oraz masę kolorów. Wykonaj tam zdjęcie na Instagram, a z pewnością tchnie to nową jakość do Twojego profilu! Najlepiej, jeśli wybierzesz się tam po południu, kiedy El Mercado tętni życiem, a Ty uchwycisz jego piękno.

Tower of Americas

Jeśli nie masz lęku wysokości i chcesz zagwarantować sobie niesamowitą fotografię na Instagram, wówczas koniecznie wybierz się na szczyt Tower od Americas. Mierząca 750 stóp wieża jest naczelnym symbolem San Antonio. Na samym szczycie znajduje się malowniczy taras widokowy z panoramą 360 stopni. Wykonując tam zdjęcie, będziesz mógł uchwycić miasto i jego najważniejsze zabytki z odmiennej perspektywy. Możesz wybrać się tam wieczorem lub z samego rana. W zależności od tego, jaka jest Twoja wizja idealnego zdjęcia na Instagram.

Atrakcje w San Antonio – ogród Botaniczny San Antonio

Ogród Botaniczny w San Antonio jest miejscem stworzonym do relaksu, wypoczynku, a także do zrobienia fenomenalnego zdjęcia. Znajdziesz tam romantyczne alejki, mnóstwo drzew i kolorowej roślinności. Ogród rozciąga się na powierzchni aż 38 akrów i daje nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o zabawę z perspektywą czy pozowanie. Miejsce to jest uwielbiane przez turystów, którzy traktują je jako odskocznię od zatłoczonego centrum. Jeśli chcesz wykonać spokojne ujęcie, to najlepiej, jeśli do ogrodu botanicznego wybierzesz się z samego rana. Wówczas nie ma tam jeszcze tłumów, a Ty możesz spokojnie pracować przed obiektywem.

Autor: Daria Gajewska

Poprzedni

Lotnisko w Dallas, jak dojechać do centrum?

Najlepsze kawiarnie i lokalne palarnie w Austin

Następny

Dodaj komentarz