Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston, bilety, zwiedzanie

Muzeum Nauk Przyrodniczych, Houston, Teksas, fot. shutterstock.com

Muzeum Nauk Przyrodniczych cieszy się ogromną popularnością wśród dorosłych oraz dzieci. Stałe wystawy znajdują się aż na czterech piętrach. Umożliwiają szczegółowe poznanie i odkrywanie dawnych cywilizacji, tajemnic natury oraz historii (włącznie ze szkieletami dinozaurów). Oto wszystkie szczegóły, które warto poznać przed wycieczką, by jak najlepiej … Zobacz więcej »

 Zwiedzanie Dzielnicy Muzeów w Houston (Museum District)

Museum District Houston, Teksas, USA, fot. shutterstock.com

Houston Museum District to centrum kulturalne miasta i jednocześnie jedna z jego najciekawszych atrakcji. To dzielnica zlokalizowana w samym sercu miasta, której największą atrakcją są przeróżne muzea. Gdzie szukać tych najciekawszych? Houston Museum District – dzielnica muzeów w Houston Museum District jest jedną z dzielnic Houston. … Zobacz więcej »

Zakupy w The Galleria w Houston, co warto wiedzieć, ceny

The Galleria, Houston, Teksas, USA, fot. shutterstok.com

Zakupy w The Galleria w Houston to prawdziwa gratka dla miłośników luksusu, mody i rozrywki. To jedno z największych centrów handlowych w Stanach Zjednoczonych, oferuje klientom nie tylko niezrównane możliwości zakupowe, ale także wiele innych atrakcji. W tym artykule przedstawimy szczegółowe informacje dotyczące tego, co można znaleźć … Zobacz więcej »

Jak poruszać się po Houston, transport publiczny, metro

Transport publiczny w Houston, Teksas, USA, fot. shutterstock.com

W wielkim i dynamicznym mieście jak Houston, skuteczna i wygodna mobilność jest kluczowa dla mieszkańców oraz odwiedzających. W niniejszym artykule zostanie omówiony kompleksowy system transportu publicznego METRO, który stanowi ważny filar infrastruktury komunikacyjnej tego obszaru. Przedstawimy różnorodne środki transportu dostępne w ramach tego systemu, które … Zobacz więcej »

TOP 10 najlepszych hoteli w Houston

Hotele w Houston, Teksas, USA, fot. shutterstock.com

Houston to największe miasto w Teksasie, dlatego nie brakuje tam różnego rodzaju wysokiej jakości hoteli i noclegowni. Poniżej znajduje się lista zawierają najlepsze hotele w Houston, które z czystym sumieniem można polecić dla każdego turysty odwiedzającego owo miasto. Każdy z tych hoteli jest na swój … Zobacz więcej »

Teatr Alley Houston, Historia i znaczenie, repertuar i bilety

Teatr Alley Houston, Teksas, USA, fot. shutterstock.com

The Alley Theatre to wielokrotnie nagradzany zespół teatralny, który ma swoją siedzibę w Houston, w Teksasie. Jest to także najstarszy profesjonalny zespół teatralny w Teksasie oraz trzeci najstarszy teatr rezydencyjny w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, spektakle The Alley Theatre były wystawiane na Broadwayu, w ponad … Zobacz więcej »

Gotowy plan wycieczki objazdowej po Teksasie

Wycieczka objazdowa po Teksasie, USA, fot. shutterstock.com

Zaplanowana wycieczka po Teksasie to niezapomniana podróż przez serce tej fascynującej części Stanów Zjednoczonych. W ciągu tygodnia zabierzemy Cię w podróż do trzech dużych miast: Austin, San Antonio i Houston. Odkryjemy ich unikalne atrakcje i niepowtarzalny charakter. Co więcej, te trzy miejsca są stosunkowo blisko … Zobacz więcej »